مجله زندگی

از سیر تا پیاز پلتفرم فروش آنلاین بارابین

امروز قصد داريم شما را با وب سايت barabin.ir که در زمینه صنعت بیمه کار خودش را شروع کرده آشنا کنم، با استفاده از بارابين هر لحظه و هر جایی که باشید قادر خواهید بود بیمه‌نامه مورد نظرتان را خریداری کنید و درب منزل دریافت کنید. بارابين امکان مقایسه طرح‌های شرکت‌های مختلف بیمه را به شما می‌دهد و کار انتخاب را از نظر کیفیت و قیمت برایتان راحت می‌کند. با رابين یک Aggregator بیمه است؛ یعنی مشتریان می‌توانند از طریق وب‌سایت آن، قیمت، ویژگی‌ها و خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را با هم مقایسه کنند؛ بیمه مناسب خود را آنلاین خریداری کنند و رایگان تحویل بگیرند.

8 تکنیک برتر رشد شخصی و مهارت های موفقیت شغلی

موفق ترین افراد اهمیت زیادی را نسبت به رشد و پیشرفت شخصی مستمر خودشان قائل هستند. با انجام تست روانشناسی می توانید خود را بیشتر بشناسید. با وجود اینکه این افراد همواره در عالی ترین نقطه ممکن در شغل خودشان هستند، ولی آنها همچنان در برنامه شلوغ خودشان یک زمانی را در نظر می گیرند تا به صورت دائمی آنها را خارج از محیط های راحت نگه دارد و پتانسیل های درونی آنها را بیشتر مشخص کند.

من و افسردگی

چند سال پیش، دچار اضطراب بیش از اندازه و افسردگی شدم. نمی تونستم باور کنم که من، دچار اختلال افسردگی شده باشم مثل خیلی های دیگه فکر می کردم افسردگی یعنی ضعف یا یک نقص شخصیت. ولی من که ضعیف نبودم!؛ من موفق بودم، کارشناسی ارشد مهندسی عمران را داشتم و دررشته خودم بی نظیر بودم. واقعا کی از پا دراومدم که خودمم نفهمیدم ؟!

راهنمای انتخاب مدرسه خوب

انتخاب مدرسه خوب به عوامل بسیاری همچون محل زندگی، ارزش‌های فردی و تمایلات کودک بستگی دارد. اما ویژگی‌های یک مدرسه مطلوب چیست؟

دلایل داغی دست و پا در بارداری

تغییرات هورمونی، افزایش حجم خون و بالا رفتن سطح متابولیسم از دلایل داغی دست و پا در بارداری است. با به کار بستن نکات ساده ای می توان با گر گرفتگی در بارداری مقابله کرد.

انواع شکم بند بارداری، مزایا و معایب استفاده از آن‌ها

استفاده از شکم بند بارداری، به ویژه در ماه‌های آخر موجب آسان‌تر شدن حرکات و فعالیت‌های زنان باردار می‌شود. همچنین خطر افتادن را نیز کاهش می‌دهد.

انواع بازی با نوزاد ۹ تا ۱۲ ماهه

یکسالگی نقطه عطفی در رشد کودک است. آگاهی از انواع بازی با نوزاد ۹ تا ۱۲ ماهه و انجام آنها، موجب می‌شود که توانایی‌ها و مهارت‌های نوزاد پیش از یکسالگی افزایش قابل توجهی یابد.

فواید و مضرات خوردن لواشک در بارداری چیست؟

مصرف لواشک در بارداری در عین داشتن فوایدی مانند بهبود عملکرد دستگاه گوارش و ایجاد تعادل الکترولیت های بدن، می‌تواند مضراتی نیز مانند افزایش فشار خون و افزایش اسید معده مادر را به دنبال داشته باشد.

مصرف اسفناج در بارداری چه خواص و مضراتی دارد؟

مصرف اسفناج در بارداری خواص گوناگونی از جمله جلوگیری از کم خونی، جلوگیری از سقط جنین و یا زایمان زودرس، جلوگیری از مشکلات گوارشی و ... دارد و در عین حال مصرف بیش از اندازه آن، مضراتی را نیز در پی خواهد داشت.

علت تاری دید در بارداری چیست

تاری دید در بارداری از جمله مشکلات رایج در این دوران است که باید با توجه به شدت و علائم آن نسبت به بهبود شرایط اقدامات لازم توسط مادر باردار انجام شود

علت ضعف در بارداری چیست و چگونه درمان می‌شود؟

ضعف دوران بارداری می‌تواند به علت کاهش فشار خون، کم خونی، تغییرات هورمونی، کم آبی بدن و گرسنگی ایجاد شود. ایجاد سبک زندگی سالم و مصرف مکمل‌هایی مثل اسید فولیک می‌تواند این مشکل را تا حدودی بهبود بخشد.

اسم دختر کمیاب و خاص

این مجموعه‌ اسم دختر کمیاب در برگیرنده پیشنهادات خوبی برای پدر و مادرهایی است که برای انتخاب نام فرزند دخترشان به دنبال اسمی خاص و متفاوت هستند.

فواید قصه گویی برای کودکان

از فواید قصه گویی برای کودکان می‌توان به گسترش دایره واژگان کودک، تقویت پیوند عاطفی میان والد و کودک و تقویت قوه تخیل و تفکر او اشاره کرد. البته انتخاب کتاب و داستان با کیفیت نیز اهمیت ویژه‌ای دارد.

روش موثر و کاربردی برای باز شدن دهانه رحم قبل از زایمان

برای باز شدن دهانه رحم راه‌های زیادی وجود دارد. معمولا پزشکان برای سریع‌تر شدن این پروسه به بیماران پیشنهاد می‌کنند با پیاده‌روی، ورزش‌های ملایم، نزدیکی با شریک زندگی، تحریک نوک سینه و ... دهانه رحم را تحریک کنند.

خوردن سویا در بارداری

خوردن سویا در بارداری مساله‌ای چالش برانگیز است. مقایسه فواید و عوارض مصرف آن در دوران بارداری پزشکان را بر سر دوراهی قرار داده است.

صفحات